#taxishopelectronic

3,449 posts

👉Perfito nga oferta me TRANSPORT FALAS dhe RREMBEJI TANI 🤓
👉CMIMI: 2490 Leke 👉Kufje wireless bluetooth I7S 👉Nuk do te keni me tela verdalle 👉Lehtesoni komunikimin tuaj dhe degjoni muzike kudo qe ndodheni 👉Gjate telefonates ju do te degjoni vetem ne njeren kufje 👉Karikohen lehtesisht ne kutine e tyre 👉Kompatibel me shumicen e pajisjeve bluetooth V4.2 👉Me drita te cilat ju tregojne kur kufjet jane te karikuara, kur nuk kane bateri dhe kur lidhen me smartphonin 👉Koha e karikimit 1-2 ore 👉Koha e punes 1.5 ore 👉Distanca e bluetooth deri ne 10 m 👉Permasat 1.7x1.5x4 cm ———————————————————
-------------------------------
#porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤 #padam #bllok #shkoder #vlore #berat #sarande #taxishopelectronic2 #taxishopelectronic #smartchoiceal#smartpoint_al #korca #tiranacity #postaadex🚖 #adexalbania

👉Perfito nga oferta me TRANSPORT FALAS dhe RREMBEJI TANI 🤓 👉CMIMI: 2490 Leke 👉Kufje wireless bluetooth I7S 👉Nuk do te keni me tela verdalle 👉Lehtesoni komunikimin tuaj dhe degjoni muzike kudo qe ndodheni 👉Gjate telefonates ju do te degjoni vetem ne njeren kufje 👉Karikohen lehtesisht ne kutine e tyre 👉Kompatibel me shumicen e pajisjeve bluetooth V4.2 👉Me drita te cilat ju tregojne kur kufjet jane te karikuara, kur nuk kane bateri dhe kur lidhen me smartphonin 👉Koha e karikimit 1-2 ore 👉Koha e punes 1.5 ore 👉Distanca e bluetooth deri ne 10 m 👉Permasat 1.7x1.5x4 cm ——————————————————— ------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #padam #bllok #shkoder #vlore #berat #sarande #taxishopelectronic2 #taxishopelectronic #smartchoiceal #smartpoint_al #korca #tiranacity #postaadex 🚖 #adexalbania - 7 hours ago

19 Likes
0 Comments
0
Mbajtese celulari me magnet per makine. 
Mund ta vendosesh sipas deshires:
👉Ne kroskot apo ne ajrim 👉Kompatibel per cdo lloj telefoni
👉Per nje cmim prej 990 Lek 💥
👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 dite
👉Mundesi transporti drejt e ne adresen tuaj perkatese. -------------------------------
#porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #smartchoiceal #electronics #technology #tech #electronic #device #gadget #gadgets #instatech #instagood #geek #techie #nerd #techy

Mbajtese celulari me magnet per makine. Mund ta vendosesh sipas deshires: 👉Ne kroskot apo ne ajrim 👉Kompatibel per cdo lloj telefoni 👉Per nje cmim prej 990 Lek 💥 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 dite 👉Mundesi transporti drejt e ne adresen tuaj perkatese. ------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #smartchoiceal #electronics #technology #tech #electronic #device #gadget #gadgets #instatech #instagood #geek #techie #nerd #techy - 12 hours ago

14 Likes
0 Comments
0
💥💥Ju paraqesim 2 produktet me te kerkuara dhe efektive qe i japim nje tjeter pamje makines tuaj.BEJINI TUAJAT TANI. Mundesi transporti kudo ne Shqiperi🇦🇱🇦🇱📬 📬 . ✳️ -1. Xheli per pastrimin e fenereve Manuali i perdorimit:
Aplikojeni xhelin ne fener dhe lejeni per rreth 2-3 minuta , me pas me nje leter te thate pastrojeni , rezultatet jane mahnitese , feneri duket si i ri , 100 % e sigurt👌👌, ✳️CMIMI 1200 LEKE🗯🗯 ✳️ -2. Laps per heqjen e gervishtjeve ne makine .

Gervishtjet e makines jane disa nga problemet qe ne i hasim me shpesh . Me ane te ketij lapsi nuk keni pse te shqetesoheni me per te tilla probleme. Teper i lehte per tu perdorur . Aplikojeni mbi gervishtjen dhe ne ne pak caste ajo nuk eshte me . Fshin gervishtjet ne makinen tuaj si me magji . Laps Fix it Pro Pen i shkelqyeshem per car repair , bicikleta dhe pajisje te tjera . Heq gervishtjet ne siperfaqe pa lene asnje shenje . Teper funksional ne te gjitha ngjyrat e makinave . Jep efekt ne pak sekonda .✳️CMIMI 1200 LEKE🗯🗯
👌👌 ZGJIDH 
ME MIR & ME LIRe! ✳️Per porosi na kontaktoni ne Dm ose ne WhatsApp ne nr 0698694788. Mundesi transporti kudo ne Shqiperi🇦🇱🇦🇱. Porosit tani dhe produkti ju vjene brenda 2-4 ditesh📬 📬 FALEMINDERIT!
-
-
-
-
———————————————————————————
#porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #porositonline #electronics #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #mundesitransportikudo

💥💥Ju paraqesim 2 produktet me te kerkuara dhe efektive qe i japim nje tjeter pamje makines tuaj.BEJINI TUAJAT TANI. Mundesi transporti kudo ne Shqiperi🇦🇱🇦🇱📬 📬 . ✳️ -1. Xheli per pastrimin e fenereve Manuali i perdorimit: Aplikojeni xhelin ne fener dhe lejeni per rreth 2-3 minuta , me pas me nje leter te thate pastrojeni , rezultatet jane mahnitese , feneri duket si i ri , 100 % e sigurt👌👌, ✳️CMIMI 1200 LEKE🗯🗯 ✳️ -2. Laps per heqjen e gervishtjeve ne makine . Gervishtjet e makines jane disa nga problemet qe ne i hasim me shpesh . Me ane te ketij lapsi nuk keni pse te shqetesoheni me per te tilla probleme. Teper i lehte per tu perdorur . Aplikojeni mbi gervishtjen dhe ne ne pak caste ajo nuk eshte me . Fshin gervishtjet ne makinen tuaj si me magji . Laps Fix it Pro Pen i shkelqyeshem per car repair , bicikleta dhe pajisje te tjera . Heq gervishtjet ne siperfaqe pa lene asnje shenje . Teper funksional ne te gjitha ngjyrat e makinave . Jep efekt ne pak sekonda .✳️CMIMI 1200 LEKE🗯🗯 👌👌 ZGJIDH ME MIR & ME LIRe! ✳️Per porosi na kontaktoni ne Dm ose ne WhatsApp ne nr 0698694788. Mundesi transporti kudo ne Shqiperi🇦🇱🇦🇱. Porosit tani dhe produkti ju vjene brenda 2-4 ditesh📬 📬 FALEMINDERIT! - - - - ——————————————————————————— #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #porositonline #electronics #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #mundesitransportikudo - 1 day ago

15 Likes
0 Comments
0
Jepi tjeter pamje makines tende me xhelin per pastrimin e fenerave car 🚘 ❤️
✳️Mjafton nje lyerje e fenerave me xhel, dhe me pas nje larje fort e fenerit me lecke te thate rreth 2-3 minuta dhe me pase shpelan me uje per te patur fenera super te paster dhe me rezultat maksimal 🔥
✳️Cmimi: 1200 Leke
✳️Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh.
✳️Mundesi transporti kudo ne Shqiperi 🇦🇱🇦🇱
✳️ Porosit tani ne DM📥
-
-
-
-
Laps per heqjen e gervishtjeve ne makine | Fix it Pro | Car Mechanic

Laps per heqjen e gervishtjeve ne makine .
Gervishtjet e makines jane disa nga problemet qe ne i hasim me shpesh . Me ane te ketij lapsi nuk keni pse te shqetesoheni me per te tilla probleme. Teper i lehte per tu perdorur . Aplikojeni mbi gervishtjen dhe ne ne pak caste ajo nuk eshte me . Fshin gervishtjet ne makinen tuaj si me magji . Laps Fix it Pro Pen i shkelqyeshem per car repair , bicikleta dhe pajisje te tjera . Heq gervishtjet ne siperfaqe pa lene asnje shenje . Teper funksional ne te gjitha ngjyrat e makinave . Jep efekt ne pak sekonda .

Laps Fix it Pro

I thjeshte per tu perdorur
Nuk dallohet aplikimi i tij
Material jo toksik
Material qe nuk zbehet lehte .

Zgjidh me mire & me lire!

Per Porosi Online Kontaktoni ne : 📞0698694788
Transport ne te gjithe Shqiperine🚖
Paguaj kur merr porosine💰
lapspergervishtjet
---------------------------------------------
#porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #porositonline #electronics #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #mundesitransportikudo

Jepi tjeter pamje makines tende me xhelin per pastrimin e fenerave car 🚘 ❤️ ✳️Mjafton nje lyerje e fenerave me xhel, dhe me pas nje larje fort e fenerit me lecke te thate rreth 2-3 minuta dhe me pase shpelan me uje per te patur fenera super te paster dhe me rezultat maksimal 🔥 ✳️Cmimi: 1200 Leke ✳️Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh. ✳️Mundesi transporti kudo ne Shqiperi 🇦🇱🇦🇱 ✳️ Porosit tani ne DM📥 - - - - Laps per heqjen e gervishtjeve ne makine | Fix it Pro | Car Mechanic Laps per heqjen e gervishtjeve ne makine . Gervishtjet e makines jane disa nga problemet qe ne i hasim me shpesh . Me ane te ketij lapsi nuk keni pse te shqetesoheni me per te tilla probleme. Teper i lehte per tu perdorur . Aplikojeni mbi gervishtjen dhe ne ne pak caste ajo nuk eshte me . Fshin gervishtjet ne makinen tuaj si me magji . Laps Fix it Pro Pen i shkelqyeshem per car repair , bicikleta dhe pajisje te tjera . Heq gervishtjet ne siperfaqe pa lene asnje shenje . Teper funksional ne te gjitha ngjyrat e makinave . Jep efekt ne pak sekonda . Laps Fix it Pro I thjeshte per tu perdorur Nuk dallohet aplikimi i tij Material jo toksik Material qe nuk zbehet lehte . Zgjidh me mire & me lire! Per Porosi Online Kontaktoni ne : 📞0698694788 Transport ne te gjithe Shqiperine🚖 Paguaj kur merr porosine💰 lapspergervishtjet --------------------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #porositonline #electronics #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #mundesitransportikudo - 1 day ago

16 Likes
0 Comments
0
MP3 per makine, modelin me te ri X8 .Dizajn unik dhe i pershtatshem per cdo lloj makine.
Mundesi lidhjeje me: 👉Bluetooth
👉USB
👉Memory Card.
👉Karikon telefonin 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh. 👉Mundesi transporti kudo ne Shqiperi
👉Per vetem 1690 leke 👉💥💥TRANSPORTI FALAS 💥💥 👉Per porosi na dergoni ne DM 📥 ose ehat’s app 0675798246 📞 ---------------------------------------------------
#porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden👉📥 #bëjetënden #oferte #superoferte #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #porosit_tani_online📤 #smartchoiceal

MP3 per makine, modelin me te ri X8 .Dizajn unik dhe i pershtatshem per cdo lloj makine. Mundesi lidhjeje me: 👉Bluetooth 👉USB 👉Memory Card. 👉Karikon telefonin 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh. 👉Mundesi transporti kudo ne Shqiperi 👉Per vetem 1690 leke 👉💥💥TRANSPORTI FALAS 💥💥 👉Per porosi na dergoni ne DM 📥 ose ehat’s app 0675798246 📞 --------------------------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online 📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden 👉📥 #bëjetënden #oferte #superoferte #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal - 1 day ago

3 Likes
0 Comments
0
MP3 per makine, modelin me te ri X8 .Dizajn unik dhe i pershtatshem per cdo lloj makine.
Mundesi lidhjeje me: 👉Bluetooth
👉USB
👉Memory Card.
👉Karikon telefonin 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh. 👉Mundesi transporti kudo ne Shqiperi
👉Per vetem 1690 leke 👉💥💥TRANSPORTI FALAS 💥💥 👉Per porosi na dergoni ne DM 📥 ose ehat’s app 0675798246 📞 ---------------------------------------------------
#porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden👉📥 #bëjetënden #oferte #superoferte #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #porosit_tani_online📤 #smartchoiceal

MP3 per makine, modelin me te ri X8 .Dizajn unik dhe i pershtatshem per cdo lloj makine. Mundesi lidhjeje me: 👉Bluetooth 👉USB 👉Memory Card. 👉Karikon telefonin 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh. 👉Mundesi transporti kudo ne Shqiperi 👉Per vetem 1690 leke 👉💥💥TRANSPORTI FALAS 💥💥 👉Per porosi na dergoni ne DM 📥 ose ehat’s app 0675798246 📞 --------------------------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online 📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden 👉📥 #bëjetënden #oferte #superoferte #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal - 1 day ago

16 Likes
0 Comments
0
MP3 per makine, modelin me te ri X8 .Dizajn unik dhe i pershtatshem per cdo lloj makine.
Mundesi lidhjeje me: 👉Bluetooth
👉USB
👉Memory Card.
👉Karikon telefonin 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh. 👉Mundesi transporti kudo ne Shqiperi
👉Per vetem 1690 leke 👉💥💥TRANSPORTI FALAS 💥💥 👉Per porosi na dergoni ne DM 📥 ose ehat’s app 0675798246 📞 ---------------------------------------------------
#porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden👉📥 #bëjetënden #oferte #superoferte #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #porosit_tani_online📤 #smartchoiceal

MP3 per makine, modelin me te ri X8 .Dizajn unik dhe i pershtatshem per cdo lloj makine. Mundesi lidhjeje me: 👉Bluetooth 👉USB 👉Memory Card. 👉Karikon telefonin 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh. 👉Mundesi transporti kudo ne Shqiperi 👉Per vetem 1690 leke 👉💥💥TRANSPORTI FALAS 💥💥 👉Per porosi na dergoni ne DM 📥 ose ehat’s app 0675798246 📞 --------------------------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online 📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden 👉📥 #bëjetënden #oferte #superoferte #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal - 1 day ago

10 Likes
0 Comments
0
Xhel per pastrim feneresh. Mjafton vetem 1 perdorim dhe feneret e makines tuaj do te jen si te rinj. Aplikoet xheli lihet rreth 2-3 minuta te thahet dhe me leck te that pastroet feneri. Rezultatin shifeni vet 😉Porosi Dm ose Whatts app 0698694788. Cmimi : 1200 lek. —————————————————————-#taxishopelectronic #mundesitransportikudo #taxishopelectronic2 #smartchoiceal #padam#smartpoint_al #korca #tiranacity #postaadex🚖 #adexalbania #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #saranda #vlora #gjirokastra #elbasani #ballshi#durrescity

Xhel per pastrim feneresh. Mjafton vetem 1 perdorim dhe feneret e makines tuaj do te jen si te rinj. Aplikoet xheli lihet rreth 2-3 minuta te thahet dhe me leck te that pastroet feneri. Rezultatin shifeni vet 😉Porosi Dm ose Whatts app 0698694788. Cmimi : 1200 lek. —————————————————————-#taxishopelectronic #mundesitransportikudo #taxishopelectronic2 #smartchoiceal #padam #smartpoint_al #korca #tiranacity #postaadex 🚖 #adexalbania #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #saranda #vlora #gjirokastra #elbasani #ballshi #durrescity - 3 days ago

22 Likes
0 Comments
0
😍Nje dhurat e bukur per femijen tuaj. 😍Abazhur per dhomen e femijeve tuaj, duke e kthyer dhomen ne nje galaksi te vertet. 😍Rrotulloet 360 grad.
😍 I ofron femijes tuaj nje gjum te qet me plot endrra te bukura. 😍Mundesi transporti ne te gjithe Shqiperine. 😍Porosi Dm ose Whatts app 0698694788. Cmimi : 2490 lek✅
------------------------------@smartpoint_al
#blingashtepia #porositeonline #taxishopelectronic #padam #tirana #durres #fier#korca #sarande #vlora #durres #tiranacity #tirana #fieri #shkodra

😍Nje dhurat e bukur per femijen tuaj. 😍Abazhur per dhomen e femijeve tuaj, duke e kthyer dhomen ne nje galaksi te vertet. 😍Rrotulloet 360 grad. 😍 I ofron femijes tuaj nje gjum te qet me plot endrra te bukura. 😍Mundesi transporti ne te gjithe Shqiperine. 😍Porosi Dm ose Whatts app 0698694788. Cmimi : 2490 lek✅ ------------------------------@smartpoint_al #blingashtepia #porositeonline #taxishopelectronic #padam #tirana #durres #fier #korca #sarande #vlora #durres #tiranacity #tirana #fieri #shkodra - 4 days ago

21 Likes
1 Comments
0
Na erdhen perseri 💥💥💥
ERDHI KOHA QE TE BEHESH PRO NE PUBG, FORTNITE APO GARENA FREE FIRE 👊👊
👉Leve kontrolli per lojen PUBG apo Fortnite si dhe per loja te tjera te ndryshme
👉I pershtatshem per cdo lloj telefoni apo madhesie te 👉Thjeshteson kontrollin e lojtarit dhe ben lojen me terheqese
👉Rrit aftesite e tua ne loje. 👉Cmimi 1200 Leke💥
👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo
👉Mundesi kontakti ne DM ose WhatsApp 0675798246 👉Per me shume produkte te tjera follow @taxi_shop_electronic ----------------------------------------------
#pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤
#smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2

Na erdhen perseri 💥💥💥 ERDHI KOHA QE TE BEHESH PRO NE PUBG, FORTNITE APO GARENA FREE FIRE 👊👊 👉Leve kontrolli per lojen PUBG apo Fortnite si dhe per loja te tjera te ndryshme 👉I pershtatshem per cdo lloj telefoni apo madhesie te 👉Thjeshteson kontrollin e lojtarit dhe ben lojen me terheqese 👉Rrit aftesite e tua ne loje. 👉Cmimi 1200 Leke💥 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo 👉Mundesi kontakti ne DM ose WhatsApp 0675798246 👉Per me shume produkte te tjera follow @taxi_shop_electronic ---------------------------------------------- #pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 - 11 days ago

9 Likes
1 Comments
0
Na erdhen perseri 💥💥💥
ERDHI KOHA QE TE BEHESH PRO NE PUBG, FORTNITE APO GARENA FREE FIRE 👊👊
👉Leve kontrolli per lojen PUBG apo Fortnite si dhe per loja te tjera te ndryshme
👉I pershtatshem per cdo lloj telefoni apo madhesie te 👉Thjeshteson kontrollin e lojtarit dhe ben lojen me terheqese
👉Rrit aftesite e tua ne loje. 👉Cmimi 1990 Leke💥
👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo
👉Mundesi kontakti ne DM ose WhatsApp 0675798246 👉Per me shume produkte te tjera follow @taxi_shop_electronic ----------------------------------------------
#pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤
#smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2

Na erdhen perseri 💥💥💥 ERDHI KOHA QE TE BEHESH PRO NE PUBG, FORTNITE APO GARENA FREE FIRE 👊👊 👉Leve kontrolli per lojen PUBG apo Fortnite si dhe per loja te tjera te ndryshme 👉I pershtatshem per cdo lloj telefoni apo madhesie te 👉Thjeshteson kontrollin e lojtarit dhe ben lojen me terheqese 👉Rrit aftesite e tua ne loje. 👉Cmimi 1990 Leke💥 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo 👉Mundesi kontakti ne DM ose WhatsApp 0675798246 👉Per me shume produkte te tjera follow @taxi_shop_electronic ---------------------------------------------- #pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 - 11 days ago

19 Likes
0 Comments
0
Na erdhen perseri 💥💥💥
ERDHI KOHA QE TE BEHESH PRO NE PUBG, FORTNITE APO GARENA FREE FIRE 👊👊
👉Leve kontrolli per lojen PUBG apo Fortnite si dhe per loja te tjera te ndryshme
👉I pershtatshem per cdo lloj telefoni apo madhesie te 👉Thjeshteson kontrollin e lojtarit dhe ben lojen me terheqese
👉Rrit aftesite e tua ne loje. 👉Cmimi 1200 Leke💥
👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo
👉Mundesi kontakti ne DM ose WhatsApp 0675798246 👉Per me shume produkte te tjera follow @taxi_shop_electronic ----------------------------------------------
#pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤
#smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2

Na erdhen perseri 💥💥💥 ERDHI KOHA QE TE BEHESH PRO NE PUBG, FORTNITE APO GARENA FREE FIRE 👊👊 👉Leve kontrolli per lojen PUBG apo Fortnite si dhe per loja te tjera te ndryshme 👉I pershtatshem per cdo lloj telefoni apo madhesie te 👉Thjeshteson kontrollin e lojtarit dhe ben lojen me terheqese 👉Rrit aftesite e tua ne loje. 👉Cmimi 1200 Leke💥 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo 👉Mundesi kontakti ne DM ose WhatsApp 0675798246 👉Per me shume produkte te tjera follow @taxi_shop_electronic ---------------------------------------------- #pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 - 11 days ago

10 Likes
0 Comments
0
Xham Mbrojtes Full 10D 👉Per iPhone 6/6+/7/8/7+/8+/X/XsMax 👉Mbron ekranin ne cdo pjese te siperfaqes
👉Ne 2 ngjyra: te zeze dhe te bardhe sipas telefonit tuaj 👉Cmimi 990 Leke
👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh
👉Mundesi Transporti Kudo. —————————--------------------------------------
#porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤 #ventusatmarinaelcid #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #mundesitransportikudo🚙

Xham Mbrojtes Full 10D 👉Per iPhone 6/6+/7/8/7+/8+/X/XsMax 👉Mbron ekranin ne cdo pjese te siperfaqes 👉Ne 2 ngjyra: te zeze dhe te bardhe sipas telefonit tuaj 👉Cmimi 990 Leke 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi Transporti Kudo. —————————-------------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #ventusatmarinaelcid #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #mundesitransportikudo 🚙 - 19 days ago

17 Likes
0 Comments
0
Mbajtese celulari me magnet per makine. 
Mund ta vendosesh sipas deshires:
👉Ne kroskot apo ne ajrim 👉Kompatibel per cdo lloj telefoni
👉Per nje cmim prej 990 Lek 💥
👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 dite
👉Mundesi transporti drejt e ne adresen tuaj perkatese. -------------------------------
#porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #smartchoiceal #electronics #technology #tech #electronic #device #gadget #gadgets #instatech #instagood #geek #techie #nerd #techy

Mbajtese celulari me magnet per makine. Mund ta vendosesh sipas deshires: 👉Ne kroskot apo ne ajrim 👉Kompatibel per cdo lloj telefoni 👉Per nje cmim prej 990 Lek 💥 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 dite 👉Mundesi transporti drejt e ne adresen tuaj perkatese. ------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #smartchoiceal #electronics #technology #tech #electronic #device #gadget #gadgets #instatech #instagood #geek #techie #nerd #techy - 19 days ago

10 Likes
0 Comments
0
JBL PROFESSIONAL HEADSET - Kufjet me perfekte per Gaming/Fortnite apo PUBG
Vijne tani me nje SUPER CMIM: 2490 LEKE, por tani vjen pjesa me interesante 🤓
Mundesi lidhjeje me cdo telefon/laptop/tablet/ PS3/PS4/XBOX me ane te: 👉Bluetooth
👉fish AUX( kufjet perdoren dhe kur skane bateri, pra jane te fikura)
👉Memory Card apo Radio
👉Kufjet jane te pajisura me Mikrofon per kryerjen e telefonatave 👉Vijne me fish karikimi 👉Te pershtatshme sipas madhesise se kokes. 👉Mundesi Transporti Kudo ne Shqiperi
👉Produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh.
👉Nxitoni dhe bejini tuajat 👀
------------------------------------------------------------------------------------
#porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤 #elephants #mundesitransportikudo🚙 #smartchoiceal #mundesitransportikudo #electronics #taxishopelectronic #taxishopelectronic2

JBL PROFESSIONAL HEADSET - Kufjet me perfekte per Gaming/Fortnite apo PUBG Vijne tani me nje SUPER CMIM: 2490 LEKE, por tani vjen pjesa me interesante 🤓 Mundesi lidhjeje me cdo telefon/laptop/tablet/ PS3/PS4/XBOX me ane te: 👉Bluetooth 👉fish AUX( kufjet perdoren dhe kur skane bateri, pra jane te fikura) 👉Memory Card apo Radio 👉Kufjet jane te pajisura me Mikrofon per kryerjen e telefonatave 👉Vijne me fish karikimi 👉Te pershtatshme sipas madhesise se kokes. 👉Mundesi Transporti Kudo ne Shqiperi 👉Produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh. 👉Nxitoni dhe bejini tuajat 👀 ------------------------------------------------------------------------------------ #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #elephants #mundesitransportikudo 🚙 #smartchoiceal #mundesitransportikudo #electronics #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 - 21 days ago

6 Likes
0 Comments
0
JBL PROFESSIONAL HEADSET - Kufjet me perfekte per Gaming/Fortnite apo PUBG
Vijne tani me nje SUPER CMIM: 2490 LEKE, por tani vjen pjesa me interesante 🤓
Mundesi lidhjeje me cdo telefon/laptop/tablet/ PS3/PS4/XBOX me ane te: 👉Bluetooth
👉fish AUX( kufjet perdoren dhe kur skane bateri, pra jane te fikura)
👉Memory Card apo Radio
👉Kufjet jane te pajisura me Mikrofon per kryerjen e telefonatave 👉Vijne me fish karikimi 👉Te pershtatshme sipas madhesise se kokes. 👉Mundesi Transporti Kudo ne Shqiperi
👉Produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh.
👉Nxitoni dhe bejini tuajat 👀
------------------------------------------------------------------------------------
#porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤 #elephants #mundesitransportikudo🚙 #smartchoiceal #mundesitransportikudo #electronics #taxishopelectronic #taxishopelectronic2

JBL PROFESSIONAL HEADSET - Kufjet me perfekte per Gaming/Fortnite apo PUBG Vijne tani me nje SUPER CMIM: 2490 LEKE, por tani vjen pjesa me interesante 🤓 Mundesi lidhjeje me cdo telefon/laptop/tablet/ PS3/PS4/XBOX me ane te: 👉Bluetooth 👉fish AUX( kufjet perdoren dhe kur skane bateri, pra jane te fikura) 👉Memory Card apo Radio 👉Kufjet jane te pajisura me Mikrofon per kryerjen e telefonatave 👉Vijne me fish karikimi 👉Te pershtatshme sipas madhesise se kokes. 👉Mundesi Transporti Kudo ne Shqiperi 👉Produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh. 👉Nxitoni dhe bejini tuajat 👀 ------------------------------------------------------------------------------------ #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #elephants #mundesitransportikudo 🚙 #smartchoiceal #mundesitransportikudo #electronics #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 - 21 days ago

10 Likes
0 Comments
0
MP3 per makine, modelin me te Ri G6. Dizajn unik dhe i pershtatshem per cdo lloj makine.
Mundesi lidhjeje me: 👉Bluetooth
👉AUX
👉USB
👉Memory Card.
👉Karikon telefonin 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh. 👉Mundesi transporti kudo ne Shqiperi
👉Per vetem 1200 leke 👉Per porosi na dergoni ne DM 📥 ose ehat’s app 0675798246 📞 ---------------------------------------------------
#porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden👉📥 #bëjetënden #oferte #superoferte #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #porosit_tani_online📤 #smartchoiceal

MP3 per makine, modelin me te Ri G6. Dizajn unik dhe i pershtatshem per cdo lloj makine. Mundesi lidhjeje me: 👉Bluetooth 👉AUX 👉USB 👉Memory Card. 👉Karikon telefonin 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh. 👉Mundesi transporti kudo ne Shqiperi 👉Per vetem 1200 leke 👉Per porosi na dergoni ne DM 📥 ose ehat’s app 0675798246 📞 --------------------------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online 📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden 👉📥 #bëjetënden #oferte #superoferte #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal - 21 days ago

5 Likes
0 Comments
0
MP3 per makine, modelin me te Ri G6. Dizajn unik dhe i pershtatshem per cdo lloj makine.
Mundesi lidhjeje me: 👉Bluetooth
👉AUX
👉USB
👉Memory Card.
👉Karikon telefonin 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh. 👉Mundesi transporti kudo ne Shqiperi
👉Per vetem 1200 leke 👉Per porosi na dergoni ne DM 📥 ose ehat’s app 0675798246 📞 ---------------------------------------------------
#porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden👉📥 #bëjetënden #oferte #superoferte #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #porosit_tani_online📤 #smartchoiceal

MP3 per makine, modelin me te Ri G6. Dizajn unik dhe i pershtatshem per cdo lloj makine. Mundesi lidhjeje me: 👉Bluetooth 👉AUX 👉USB 👉Memory Card. 👉Karikon telefonin 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh. 👉Mundesi transporti kudo ne Shqiperi 👉Per vetem 1200 leke 👉Per porosi na dergoni ne DM 📥 ose ehat’s app 0675798246 📞 --------------------------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online 📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden 👉📥 #bëjetënden #oferte #superoferte #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal - 21 days ago

11 Likes
0 Comments
0
👉Perfito nga oferta e kesaj fundjave dhe RREMBEJI TANI 🤓
👉CMIMI: 1490 Leke💥
👉Lidhen me cdo telefon me ane te Bluetooth
👉Me buton per te hapur apo per te mbyllur telefonata
👉Te pershtatshme per ne shtepi, pune, zyre apo palester. 👉Transport kudo ne Shqiperi
👉 Produkti vjen tek ju nga 2-4 dite 👉Follow @taxi_shop_electronic per me shume produkte cilesore❤️ 👉Na kontaktoni ne DM 📥 ose what’s app 0675798246 📞
------------------------------- #airpods #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤 #padam #bllok #shkoder #vlore #berat #sarande #taxishopelectronic2 #taxishopelectronic #smartchoiceal

👉Perfito nga oferta e kesaj fundjave dhe RREMBEJI TANI 🤓 👉CMIMI: 1490 Leke💥 👉Lidhen me cdo telefon me ane te Bluetooth 👉Me buton per te hapur apo per te mbyllur telefonata 👉Te pershtatshme per ne shtepi, pune, zyre apo palester. 👉Transport kudo ne Shqiperi 👉 Produkti vjen tek ju nga 2-4 dite 👉Follow @taxi_shop_electronic per me shume produkte cilesore❤️ 👉Na kontaktoni ne DM 📥 ose what’s app 0675798246 📞 ------------------------------- #airpods #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #padam #bllok #shkoder #vlore #berat #sarande #taxishopelectronic2 #taxishopelectronic #smartchoiceal - 21 days ago

11 Likes
1 Comments
0
Jepi tjeter pamje makines tende me xhelin per pastrimin e fenerave car 🚘 ❤️
✳️Mjafton nje lyerje e fenerave me xhel, dhe me pas nje larje fort e fenerit me lecke te thate rreth 2-3 minuta dhe me pase shpelan me uje per te patur fenera super te paster dhe me rezultat maksimal 🔥
✳️Cmimi: 1200 Leke
✳️Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh.
✳️Mundesi transporti kudo ne Shqiperi 🇦🇱🇦🇱
✳️ Porosit tani ne DM📥 ose ne What’s app 0675798246 📞 ———————————————————————————
#porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #porositonline #electronics #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #mundesitransportikudo🚙

Jepi tjeter pamje makines tende me xhelin per pastrimin e fenerave car 🚘 ❤️ ✳️Mjafton nje lyerje e fenerave me xhel, dhe me pas nje larje fort e fenerit me lecke te thate rreth 2-3 minuta dhe me pase shpelan me uje per te patur fenera super te paster dhe me rezultat maksimal 🔥 ✳️Cmimi: 1200 Leke ✳️Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh. ✳️Mundesi transporti kudo ne Shqiperi 🇦🇱🇦🇱 ✳️ Porosit tani ne DM📥 ose ne What’s app 0675798246 📞 ——————————————————————————— #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #porositonline #electronics #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #mundesitransportikudo 🚙 - 23 days ago

16 Likes
1 Comments
0
load more posts
2019 - © Deskgram. All rights reserved.