#mundesitransportikudo

3,073 posts

💥💥Ju paraqesim 2 produktet me te kerkuara dhe efektive qe i japim nje tjeter pamje makines tuaj.BEJINI TUAJAT TANI. Mundesi transporti kudo ne Shqiperi🇦🇱🇦🇱📬 📬 . ✳️ -1.  Xheli per pastrimin e fenereve  Manuali i perdorimit:
Aplikojeni xhelin ne fener dhe lejeni per rreth 2-3 minuta , me pas me nje leter te thate pastrojeni , rezultatet jane mahnitese , feneri duket si i ri , 100 % e sigurt👌👌, ✳️CMIMI 1200 LEKE🗯🗯 ✳️ -2.  Laps per heqjen e gervishtjeve ne makine .

Gervishtjet e makines jane disa nga problemet qe ne i hasim me shpesh . Me ane te ketij lapsi nuk keni pse te shqetesoheni me per te tilla probleme. Teper i lehte per tu perdorur . Aplikojeni mbi gervishtjen dhe ne ne pak caste ajo nuk eshte me . Fshin gervishtjet ne makinen tuaj si me magji . Laps Fix it Pro Pen i shkelqyeshem per car repair , bicikleta dhe pajisje te tjera . Heq gervishtjet ne siperfaqe pa lene asnje shenje . Teper funksional ne te gjitha ngjyrat e makinave . Jep efekt ne pak sekonda .✳️CMIMI 1200 LEKE🗯🗯
👌👌 ZGJIDH 
ME MIR & ME LIRe! ✳️Per porosi na kontaktoni ne Dm ose ne WhatsApp ne nr 0698694788. Mundesi transporti kudo ne Shqiperi🇦🇱🇦🇱. Porosit tani dhe produkti ju vjene brenda 2-4 ditesh📬 📬  FALEMINDERIT!
-
-
-
-
———————————————————————————
#porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #porositonline #electronics #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #mundesitransportikudo

💥💥Ju paraqesim 2 produktet me te kerkuara dhe efektive qe i japim nje tjeter pamje makines tuaj.BEJINI TUAJAT TANI. Mundesi transporti kudo ne Shqiperi🇦🇱🇦🇱📬 📬 . ✳️ -1. Xheli per pastrimin e fenereve Manuali i perdorimit: Aplikojeni xhelin ne fener dhe lejeni per rreth 2-3 minuta , me pas me nje leter te thate pastrojeni , rezultatet jane mahnitese , feneri duket si i ri , 100 % e sigurt👌👌, ✳️CMIMI 1200 LEKE🗯🗯 ✳️ -2. Laps per heqjen e gervishtjeve ne makine . Gervishtjet e makines jane disa nga problemet qe ne i hasim me shpesh . Me ane te ketij lapsi nuk keni pse te shqetesoheni me per te tilla probleme. Teper i lehte per tu perdorur . Aplikojeni mbi gervishtjen dhe ne ne pak caste ajo nuk eshte me . Fshin gervishtjet ne makinen tuaj si me magji . Laps Fix it Pro Pen i shkelqyeshem per car repair , bicikleta dhe pajisje te tjera . Heq gervishtjet ne siperfaqe pa lene asnje shenje . Teper funksional ne te gjitha ngjyrat e makinave . Jep efekt ne pak sekonda .✳️CMIMI 1200 LEKE🗯🗯 👌👌 ZGJIDH ME MIR & ME LIRe! ✳️Per porosi na kontaktoni ne Dm ose ne WhatsApp ne nr 0698694788. Mundesi transporti kudo ne Shqiperi🇦🇱🇦🇱. Porosit tani dhe produkti ju vjene brenda 2-4 ditesh📬 📬 FALEMINDERIT! - - - - ——————————————————————————— #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #porositonline #electronics #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #mundesitransportikudo - 12 hours ago

11 Likes
0 Comments
0
Jepi tjeter pamje makines tende me xhelin per pastrimin e fenerave car 🚘 ❤️
✳️Mjafton nje lyerje e fenerave me xhel, dhe me pas nje larje fort e fenerit me lecke te thate rreth 2-3 minuta dhe me pase shpelan me uje per te patur fenera super te paster dhe me rezultat maksimal 🔥
✳️Cmimi: 1200 Leke
✳️Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh.
✳️Mundesi transporti kudo ne Shqiperi 🇦🇱🇦🇱
✳️ Porosit tani ne DM📥
-
-
-
-
Laps per heqjen e gervishtjeve ne makine | Fix it Pro | Car Mechanic

Laps per heqjen e gervishtjeve ne makine .
Gervishtjet e makines jane disa nga problemet qe ne i hasim me shpesh . Me ane te ketij lapsi nuk keni pse te shqetesoheni me per te tilla probleme. Teper i lehte per tu perdorur . Aplikojeni mbi gervishtjen dhe ne ne pak caste ajo nuk eshte me . Fshin gervishtjet ne makinen tuaj si me magji . Laps Fix it Pro Pen i shkelqyeshem per car repair , bicikleta dhe pajisje te tjera . Heq gervishtjet ne siperfaqe pa lene asnje shenje . Teper funksional ne te gjitha ngjyrat e makinave . Jep efekt ne pak sekonda .

Laps Fix it Pro

I thjeshte per tu perdorur
Nuk dallohet aplikimi i tij
Material jo toksik
Material qe nuk zbehet lehte .

Zgjidh me mire & me lire!

Per Porosi Online Kontaktoni ne : 📞0698694788
Transport ne te gjithe Shqiperine🚖
Paguaj kur merr porosine💰
lapspergervishtjet
---------------------------------------------
#porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #porositonline #electronics #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #mundesitransportikudo

Jepi tjeter pamje makines tende me xhelin per pastrimin e fenerave car 🚘 ❤️ ✳️Mjafton nje lyerje e fenerave me xhel, dhe me pas nje larje fort e fenerit me lecke te thate rreth 2-3 minuta dhe me pase shpelan me uje per te patur fenera super te paster dhe me rezultat maksimal 🔥 ✳️Cmimi: 1200 Leke ✳️Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh. ✳️Mundesi transporti kudo ne Shqiperi 🇦🇱🇦🇱 ✳️ Porosit tani ne DM📥 - - - - Laps per heqjen e gervishtjeve ne makine | Fix it Pro | Car Mechanic Laps per heqjen e gervishtjeve ne makine . Gervishtjet e makines jane disa nga problemet qe ne i hasim me shpesh . Me ane te ketij lapsi nuk keni pse te shqetesoheni me per te tilla probleme. Teper i lehte per tu perdorur . Aplikojeni mbi gervishtjen dhe ne ne pak caste ajo nuk eshte me . Fshin gervishtjet ne makinen tuaj si me magji . Laps Fix it Pro Pen i shkelqyeshem per car repair , bicikleta dhe pajisje te tjera . Heq gervishtjet ne siperfaqe pa lene asnje shenje . Teper funksional ne te gjitha ngjyrat e makinave . Jep efekt ne pak sekonda . Laps Fix it Pro I thjeshte per tu perdorur Nuk dallohet aplikimi i tij Material jo toksik Material qe nuk zbehet lehte . Zgjidh me mire & me lire! Per Porosi Online Kontaktoni ne : 📞0698694788 Transport ne te gjithe Shqiperine🚖 Paguaj kur merr porosine💰 lapspergervishtjet --------------------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #porositonline #electronics #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #mundesitransportikudo - 16 hours ago

10 Likes
0 Comments
0
SUPER OFERTE 🔥🔥🔥 MOBILE CONTROLLER 👉Per cdo telefon iOS/ Android 👉Leve kontrolli per lojen PUBG apo Fortnite si dhe per loja te tjera te ndryshme
👉I pershtatshem per cdo lloj telefoni apo madhesie te 👉Thjeshteson kontrollin e lojtarit dhe ben lojen me terheqese
👉Rrit aftesite e tua ne loje. 👉Cmimi nga 2500 ❌❌ behet 1990 Leke ✅✅
👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo
👉Mundesi kontakti ne DM ose WhatsApp 0695650215 👉Per me shume produkte te tjera follow @royalmobile.al ----------------------------------------------
#pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania
#blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden👉📥 #bëjetënden #oferte #superoferte💥💥.v

SUPER OFERTE 🔥🔥🔥 MOBILE CONTROLLER 👉Per cdo telefon iOS/ Android 👉Leve kontrolli per lojen PUBG apo Fortnite si dhe per loja te tjera te ndryshme 👉I pershtatshem per cdo lloj telefoni apo madhesie te 👉Thjeshteson kontrollin e lojtarit dhe ben lojen me terheqese 👉Rrit aftesite e tua ne loje. 👉Cmimi nga 2500 ❌❌ behet 1990 Leke ✅✅ 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo 👉Mundesi kontakti ne DM ose WhatsApp 0695650215 👉Per me shume produkte te tjera follow @royalmobile.al ---------------------------------------------- #pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online 📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden 👉📥 #bëjetënden #oferte #superoferte 💥💥.v - 2 days ago

24 Likes
0 Comments
0
Original charger  for iPhone ❇️Cmimi: 1990  leke
❇️Garancia: 3 muaj ❇️ Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-3 ditesh
❇️Mundesi transporti kudo ne Shqiperi
------------------------------------------
#pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤.

Original charger for iPhone ❇️Cmimi: 1990 leke ❇️Garancia: 3 muaj ❇️ Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-3 ditesh ❇️Mundesi transporti kudo ne Shqiperi ------------------------------------------ #pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤. - 2 days ago

26 Likes
0 Comments
0
Xhel per pastrim feneresh. Mjafton vetem 1 perdorim dhe feneret e makines tuaj do te jen si te rinj.  Aplikoet  xheli lihet rreth 2-3 minuta te thahet dhe me leck te that pastroet feneri. Rezultatin shifeni vet 😉Porosi Dm ose Whatts app 0698694788. Cmimi : 1200 lek. —————————————————————-#taxishopelectronic #mundesitransportikudo #taxishopelectronic2 #smartchoiceal #padam#smartpoint_al #korca #tiranacity #postaadex🚖 #adexalbania #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #saranda #vlora #gjirokastra #elbasani #ballshi#durrescity

Xhel per pastrim feneresh. Mjafton vetem 1 perdorim dhe feneret e makines tuaj do te jen si te rinj. Aplikoet xheli lihet rreth 2-3 minuta te thahet dhe me leck te that pastroet feneri. Rezultatin shifeni vet 😉Porosi Dm ose Whatts app 0698694788. Cmimi : 1200 lek. —————————————————————-#taxishopelectronic #mundesitransportikudo #taxishopelectronic2 #smartchoiceal #padam #smartpoint_al #korca #tiranacity #postaadex 🚖 #adexalbania #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #saranda #vlora #gjirokastra #elbasani #ballshi #durrescity - 3 days ago

20 Likes
0 Comments
0
➡️Power Bank Proda
➡️Kapaciteti 5.000 Mah
➡️Cilësi shumë e mirë
➡️Shumë praktike
➡️Meret kudo me vete ➡️Super çmim
➡️Vjen bashkë me fish karikimi
➡️Vetëm për 1290 Lekë
➡️#MundesiTransportiKudo

➡️Power Bank Proda ➡️Kapaciteti 5.000 Mah ➡️Cilësi shumë e mirë ➡️Shumë praktike ➡️Meret kudo me vete ➡️Super çmim ➡️Vjen bashkë me fish karikimi ➡️Vetëm për 1290 Lekë ➡️#MundesiTransportiKudo - 3 days ago

42 Likes
0 Comments
0
🔥🔥Me lirë se kudo 🔥🔥Vetëm për 2290 Lekë
🔥🔥Nxitoni te bëni porosinë tuaj. 👉Sasi e limituar
💥#MiraCast #AnyCast M9 Plus esht paisja qe ben te mundur te lidhesh Cel me Tv
💥Filma,lojra,muzika,foto dhe cdo gje tjeter qe ju shikoni ne Cel tuaj mund ti shikoni dhe ti luani direkt nga Tv.
🔥Nuk ka nevojë për internet
💥Funksionon per IOS/Android/Mac etj
🔥Shume e thjeshte per ti ber lidhjen
💥Per me shume info,na shkruani ne privat ose shikoni video ne youtube 
______________________________________________
#MundesiTransportiKudo
👉Transporti falas brenda Tiranes
👉Transport në çdo qytet brenda dy ditëve
👉Paguaj kur mer porosine
👉Për porosi Online: Tel/WhatsApp/Viber 0684670863 👉Këto dhe shumë produkte të tjera i gjeni te @smart_shop__ 👉Follow @smart_shop__ 👉Follow @smart_shop__ **************************************************

🔥🔥Me lirë se kudo 🔥🔥Vetëm për 2290 Lekë 🔥🔥Nxitoni te bëni porosinë tuaj. 👉Sasi e limituar 💥#MiraCast #AnyCast M9 Plus esht paisja qe ben te mundur te lidhesh Cel me Tv 💥Filma,lojra,muzika,foto dhe cdo gje tjeter qe ju shikoni ne Cel tuaj mund ti shikoni dhe ti luani direkt nga Tv. 🔥Nuk ka nevojë për internet 💥Funksionon per IOS/Android/Mac etj 🔥Shume e thjeshte per ti ber lidhjen 💥Per me shume info,na shkruani ne privat ose shikoni video ne youtube ______________________________________________ #MundesiTransportiKudo 👉Transporti falas brenda Tiranes 👉Transport në çdo qytet brenda dy ditëve 👉Paguaj kur mer porosine 👉Për porosi Online: Tel/WhatsApp/Viber 0684670863 👉Këto dhe shumë produkte të tjera i gjeni te @smart_shop__ 👉Follow @smart_shop__ 👉Follow @smart_shop__ ************************************************** - 7 days ago

27 Likes
0 Comments
0
SUPER OFERTE 🔥🔥🔥 MOBILE CONTROLLER 👉Per cdo telefon iOS/ Android 👉Leve kontrolli per lojen PUBG apo Fortnite si dhe per loja te tjera te ndryshme
👉I pershtatshem per cdo lloj telefoni apo madhesie te 👉Thjeshteson kontrollin e lojtarit dhe ben lojen me terheqese
👉Rrit aftesite e tua ne loje. 👉Cmimi nga 2500 ❌❌ behet 1990 Leke ✅✅
👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo
👉Mundesi kontakti ne DM ose WhatsApp 0695650215 👉Per me shume produkte te tjera follow @royalmobile.al ----------------------------------------------
#pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania
#blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden👉📥 #bëjetënden #oferte #superoferte💥💥.

SUPER OFERTE 🔥🔥🔥 MOBILE CONTROLLER 👉Per cdo telefon iOS/ Android 👉Leve kontrolli per lojen PUBG apo Fortnite si dhe per loja te tjera te ndryshme 👉I pershtatshem per cdo lloj telefoni apo madhesie te 👉Thjeshteson kontrollin e lojtarit dhe ben lojen me terheqese 👉Rrit aftesite e tua ne loje. 👉Cmimi nga 2500 ❌❌ behet 1990 Leke ✅✅ 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo 👉Mundesi kontakti ne DM ose WhatsApp 0695650215 👉Per me shume produkte te tjera follow @royalmobile.al ---------------------------------------------- #pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online 📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden 👉📥 #bëjetënden #oferte #superoferte 💥💥. - 9 days ago

29 Likes
0 Comments
0
➡️Super Boks me Bluetooth
➡️Lidhet me Bluetooth
➡️USB
➡️Kartë memorie
➡️Cilësi Volumi dhe Bassi Tepër e lartë ➡️Me dorezë që tehteson për t'a mbajtur dhe transportuar, gjithashtu mund të vendoset cel sipër duke dëgjuar Muzikë
➡️Vjen me super çmim
➡️Vetëm për 2490 Lekë
➡️Kjo ofertë vetëm për pakë ditë
➡️Transporti falas brenda Tiranës
➡️#MundesiTransportiKudo

➡️Super Boks me Bluetooth ➡️Lidhet me Bluetooth ➡️USB ➡️Kartë memorie ➡️Cilësi Volumi dhe Bassi Tepër e lartë ➡️Me dorezë që tehteson për t'a mbajtur dhe transportuar, gjithashtu mund të vendoset cel sipër duke dëgjuar Muzikë ➡️Vjen me super çmim ➡️Vetëm për 2490 Lekë ➡️Kjo ofertë vetëm për pakë ditë ➡️Transporti falas brenda Tiranës ➡️#MundesiTransportiKudo - 10 days ago

45 Likes
0 Comments
0
Page nu follow kro g 
#wmk🙏______________________________________________ #combine #combineharvester #nflcombine #combinedarmy #combinedarmy #combinerwars #lover #lovers #2wheelslovers #naturelovers #johndeartractor #jattgarh #jattwadi_soch #jattwaditolla #jattgarh🚨💪🔫🔫 #design #desi #desijatt #desijattian✅ #desimunde #desimunde😎 #mundesitransportikudo #tochan #tochan_mukaabla #tochan_mukaabla #keptochanquoc #12weekstochangeyourlife #12weekstochangeyourlife #tractor #tractorsupply #tractorporn

Page nu follow kro g #wmk 🙏______________________________________________ #combine #combineharvester #nflcombine #combinedarmy #combinedarmy #combinerwars #lover #lovers #2wheelslovers #naturelovers #johndeartractor #jattgarh #jattwadi_soch #jattwaditolla #jattgarh 🚨💪🔫🔫 #design #desi #desijatt #desijattian#desimunde #desimunde 😎 #mundesitransportikudo #tochan #tochan_mukaabla #tochan_mukaabla #keptochanquoc #12weekstochangeyourlife #12weekstochangeyourlife #tractor #tractorsupply #tractorporn - 10 days ago

1,452 Likes
0 Comments
0
Na erdhen perseri 💥💥💥
ERDHI KOHA QE TE BEHESH PRO NE PUBG, FORTNITE APO GARENA FREE FIRE 👊👊
👉Leve kontrolli per lojen PUBG apo Fortnite si dhe per loja te tjera te ndryshme
👉I pershtatshem per cdo lloj telefoni apo madhesie te 👉Thjeshteson kontrollin e lojtarit dhe ben lojen me terheqese
👉Rrit aftesite e tua ne loje. 👉Cmimi 1200 Leke💥
👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo
👉Mundesi kontakti ne DM ose WhatsApp 0675798246 👉Per me shume produkte te tjera follow @taxi_shop_electronic ----------------------------------------------
#pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤
#smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2

Na erdhen perseri 💥💥💥 ERDHI KOHA QE TE BEHESH PRO NE PUBG, FORTNITE APO GARENA FREE FIRE 👊👊 👉Leve kontrolli per lojen PUBG apo Fortnite si dhe per loja te tjera te ndryshme 👉I pershtatshem per cdo lloj telefoni apo madhesie te 👉Thjeshteson kontrollin e lojtarit dhe ben lojen me terheqese 👉Rrit aftesite e tua ne loje. 👉Cmimi 1200 Leke💥 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo 👉Mundesi kontakti ne DM ose WhatsApp 0675798246 👉Per me shume produkte te tjera follow @taxi_shop_electronic ---------------------------------------------- #pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 - 11 days ago

9 Likes
1 Comments
0
Na erdhen perseri 💥💥💥
ERDHI KOHA QE TE BEHESH PRO NE PUBG, FORTNITE APO GARENA FREE FIRE 👊👊
👉Leve kontrolli per lojen PUBG apo Fortnite si dhe per loja te tjera te ndryshme
👉I pershtatshem per cdo lloj telefoni apo madhesie te 👉Thjeshteson kontrollin e lojtarit dhe ben lojen me terheqese
👉Rrit aftesite e tua ne loje. 👉Cmimi 1990 Leke💥
👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo
👉Mundesi kontakti ne DM ose WhatsApp 0675798246 👉Per me shume produkte te tjera follow @taxi_shop_electronic ----------------------------------------------
#pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤
#smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2

Na erdhen perseri 💥💥💥 ERDHI KOHA QE TE BEHESH PRO NE PUBG, FORTNITE APO GARENA FREE FIRE 👊👊 👉Leve kontrolli per lojen PUBG apo Fortnite si dhe per loja te tjera te ndryshme 👉I pershtatshem per cdo lloj telefoni apo madhesie te 👉Thjeshteson kontrollin e lojtarit dhe ben lojen me terheqese 👉Rrit aftesite e tua ne loje. 👉Cmimi 1990 Leke💥 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo 👉Mundesi kontakti ne DM ose WhatsApp 0675798246 👉Per me shume produkte te tjera follow @taxi_shop_electronic ---------------------------------------------- #pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 - 11 days ago

19 Likes
0 Comments
0
Na erdhen perseri 💥💥💥
ERDHI KOHA QE TE BEHESH PRO NE PUBG, FORTNITE APO GARENA FREE FIRE 👊👊
👉Leve kontrolli per lojen PUBG apo Fortnite si dhe per loja te tjera te ndryshme
👉I pershtatshem per cdo lloj telefoni apo madhesie te 👉Thjeshteson kontrollin e lojtarit dhe ben lojen me terheqese
👉Rrit aftesite e tua ne loje. 👉Cmimi 1200 Leke💥
👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo
👉Mundesi kontakti ne DM ose WhatsApp 0675798246 👉Per me shume produkte te tjera follow @taxi_shop_electronic ----------------------------------------------
#pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤
#smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2

Na erdhen perseri 💥💥💥 ERDHI KOHA QE TE BEHESH PRO NE PUBG, FORTNITE APO GARENA FREE FIRE 👊👊 👉Leve kontrolli per lojen PUBG apo Fortnite si dhe per loja te tjera te ndryshme 👉I pershtatshem per cdo lloj telefoni apo madhesie te 👉Thjeshteson kontrollin e lojtarit dhe ben lojen me terheqese 👉Rrit aftesite e tua ne loje. 👉Cmimi 1200 Leke💥 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo 👉Mundesi kontakti ne DM ose WhatsApp 0675798246 👉Per me shume produkte te tjera follow @taxi_shop_electronic ---------------------------------------------- #pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 - 11 days ago

10 Likes
0 Comments
0
➡️Mbajtëse Cel ➡️Dizajn shumë i veçantë
➡️Montohet shumë thjeshtë te ventilimi
➡️Për çdo model cel dhe makine
➡️Vjen me super çmim
➡️Vetëm për 990 Lekë
➡️Transporti falas brenda Tiranës
➡️#MundesiTransportiKudo

➡️Mbajtëse Cel ➡️Dizajn shumë i veçantë ➡️Montohet shumë thjeshtë te ventilimi ➡️Për çdo model cel dhe makine ➡️Vjen me super çmim ➡️Vetëm për 990 Lekë ➡️Transporti falas brenda Tiranës ➡️#MundesiTransportiKudo - 15 days ago

23 Likes
0 Comments
0
➡️Super Boks me Bluetooth
➡️Lidhet me Bluetooth
➡️USB
➡️Kartë memorie
➡️Cilësi Volumi dhe Bassi Tepër e lartë ➡️Me dorezë që tehteson për t'a mbajtur dhe transportuar, gjithashtu mund të vendoset cel sipër duke dëgjuar Muzikë
➡️Vjen me super çmim
➡️Vetëm për 2490 Lekë
➡️Kjo ofertë vetëm për pakë ditë
➡️Transporti falas brenda Tiranës
➡️#MundesiTransportiKudo

➡️Super Boks me Bluetooth ➡️Lidhet me Bluetooth ➡️USB ➡️Kartë memorie ➡️Cilësi Volumi dhe Bassi Tepër e lartë ➡️Me dorezë që tehteson për t'a mbajtur dhe transportuar, gjithashtu mund të vendoset cel sipër duke dëgjuar Muzikë ➡️Vjen me super çmim ➡️Vetëm për 2490 Lekë ➡️Kjo ofertë vetëm për pakë ditë ➡️Transporti falas brenda Tiranës ➡️#MundesiTransportiKudo - 16 days ago

25 Likes
0 Comments
0
🔥🔥Me lirë se kudo 🔥🔥Vetëm për 2290 Lekë
🔥🔥Nxitoni te bëni porosinë tuaj. 👉Sasi e limituar
💥#MiraCast #AnyCast M4 Plus esht paisja qe ben te mundur te lidhesh Cel me Tv
💥Filma,lojra,muzika,foto dhe cdo gje tjeter qe ju shikoni ne Cel tuaj mund ti shikoni dhe ti luani direkt nga Tv.
🔥Nuk ka nevojë për internet
💥Funksionon per IOS/Android/Mac etj
🔥Shume e thjeshte per ti ber lidhjen
💥Per me shume info,na shkruani ne privat ose shikoni video ne youtube 
______________________________________________
#MundesiTransportiKudo
👉Transporti falas brenda Tiranes
👉Transport në çdo qytet brenda dy ditëve
👉Paguaj kur mer porosine
👉Për porosi Online: Tel/WhatsApp/Viber 0684670863 👉Këto dhe shumë produkte të tjera i gjeni te @smart_shop__ 👉Follow @smart_shop__ 👉Follow @smart_shop__ **************************************************

🔥🔥Me lirë se kudo 🔥🔥Vetëm për 2290 Lekë 🔥🔥Nxitoni te bëni porosinë tuaj. 👉Sasi e limituar 💥#MiraCast #AnyCast M4 Plus esht paisja qe ben te mundur te lidhesh Cel me Tv 💥Filma,lojra,muzika,foto dhe cdo gje tjeter qe ju shikoni ne Cel tuaj mund ti shikoni dhe ti luani direkt nga Tv. 🔥Nuk ka nevojë për internet 💥Funksionon per IOS/Android/Mac etj 🔥Shume e thjeshte per ti ber lidhjen 💥Per me shume info,na shkruani ne privat ose shikoni video ne youtube ______________________________________________ #MundesiTransportiKudo 👉Transporti falas brenda Tiranes 👉Transport në çdo qytet brenda dy ditëve 👉Paguaj kur mer porosine 👉Për porosi Online: Tel/WhatsApp/Viber 0684670863 👉Këto dhe shumë produkte të tjera i gjeni te @smart_shop__ 👉Follow @smart_shop__ 👉Follow @smart_shop__ ************************************************** - 17 days ago

76 Likes
2 Comments
0
➡️Super Boks me Bluetooth
➡️Lidhet me Bluetooth
➡️USB
➡️Kartë memorie
➡️Cilësi Volumi dhe Bassi Tepër e lartë ➡️Me dorezë që tehteson për t'a mbajtur dhe transportuar, gjithashtu mund të vendoset cel sipër duke dëgjuar Muzikë
➡️Vjen me super çmim
➡️Vetëm për 2490 Lekë
➡️Kjo ofertë vetëm për pakë ditë
➡️Transporti falas brenda Tiranës
➡️#MundesiTransportiKudo

➡️Super Boks me Bluetooth ➡️Lidhet me Bluetooth ➡️USB ➡️Kartë memorie ➡️Cilësi Volumi dhe Bassi Tepër e lartë ➡️Me dorezë që tehteson për t'a mbajtur dhe transportuar, gjithashtu mund të vendoset cel sipër duke dëgjuar Muzikë ➡️Vjen me super çmim ➡️Vetëm për 2490 Lekë ➡️Kjo ofertë vetëm për pakë ditë ➡️Transporti falas brenda Tiranës ➡️#MundesiTransportiKudo - 19 days ago

75 Likes
0 Comments
0
JBL PROFESSIONAL HEADSET - Kufjet me perfekte per Gaming/Fortnite apo PUBG
Vijne tani me nje SUPER CMIM: 2490 LEKE, por tani vjen pjesa me interesante 🤓
Mundesi lidhjeje me cdo telefon/laptop/tablet/ PS3/PS4/XBOX me ane te: 👉Bluetooth
👉fish AUX( kufjet perdoren dhe kur skane bateri, pra jane te fikura)
👉Memory Card apo Radio
👉Kufjet jane te pajisura me Mikrofon per kryerjen e telefonatave 👉Vijne me fish karikimi 👉Te pershtatshme sipas madhesise se kokes. 👉Mundesi Transporti Kudo ne Shqiperi
👉Produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh.
👉Nxitoni dhe bejini tuajat 👀
------------------------------------------------------------------------------------
#porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤 #elephants #mundesitransportikudo🚙 #smartchoiceal #mundesitransportikudo #electronics #taxishopelectronic #taxishopelectronic2

JBL PROFESSIONAL HEADSET - Kufjet me perfekte per Gaming/Fortnite apo PUBG Vijne tani me nje SUPER CMIM: 2490 LEKE, por tani vjen pjesa me interesante 🤓 Mundesi lidhjeje me cdo telefon/laptop/tablet/ PS3/PS4/XBOX me ane te: 👉Bluetooth 👉fish AUX( kufjet perdoren dhe kur skane bateri, pra jane te fikura) 👉Memory Card apo Radio 👉Kufjet jane te pajisura me Mikrofon per kryerjen e telefonatave 👉Vijne me fish karikimi 👉Te pershtatshme sipas madhesise se kokes. 👉Mundesi Transporti Kudo ne Shqiperi 👉Produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh. 👉Nxitoni dhe bejini tuajat 👀 ------------------------------------------------------------------------------------ #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #elephants #mundesitransportikudo 🚙 #smartchoiceal #mundesitransportikudo #electronics #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 - 20 days ago

6 Likes
0 Comments
0
JBL PROFESSIONAL HEADSET - Kufjet me perfekte per Gaming/Fortnite apo PUBG
Vijne tani me nje SUPER CMIM: 2490 LEKE, por tani vjen pjesa me interesante 🤓
Mundesi lidhjeje me cdo telefon/laptop/tablet/ PS3/PS4/XBOX me ane te: 👉Bluetooth
👉fish AUX( kufjet perdoren dhe kur skane bateri, pra jane te fikura)
👉Memory Card apo Radio
👉Kufjet jane te pajisura me Mikrofon per kryerjen e telefonatave 👉Vijne me fish karikimi 👉Te pershtatshme sipas madhesise se kokes. 👉Mundesi Transporti Kudo ne Shqiperi
👉Produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh.
👉Nxitoni dhe bejini tuajat 👀
------------------------------------------------------------------------------------
#porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤 #elephants #mundesitransportikudo🚙 #smartchoiceal #mundesitransportikudo #electronics #taxishopelectronic #taxishopelectronic2

JBL PROFESSIONAL HEADSET - Kufjet me perfekte per Gaming/Fortnite apo PUBG Vijne tani me nje SUPER CMIM: 2490 LEKE, por tani vjen pjesa me interesante 🤓 Mundesi lidhjeje me cdo telefon/laptop/tablet/ PS3/PS4/XBOX me ane te: 👉Bluetooth 👉fish AUX( kufjet perdoren dhe kur skane bateri, pra jane te fikura) 👉Memory Card apo Radio 👉Kufjet jane te pajisura me Mikrofon per kryerjen e telefonatave 👉Vijne me fish karikimi 👉Te pershtatshme sipas madhesise se kokes. 👉Mundesi Transporti Kudo ne Shqiperi 👉Produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh. 👉Nxitoni dhe bejini tuajat 👀 ------------------------------------------------------------------------------------ #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #elephants #mundesitransportikudo 🚙 #smartchoiceal #mundesitransportikudo #electronics #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 - 20 days ago

10 Likes
0 Comments
0
⬇️
📁 Shitet: MP3 makine me Bluetooth
Model G7.  Ishte 2000 lekë,vjene me super cmim, vetëm për 890 Leke. Me lirë se kudo tjetër. Lidhet me  Blututh/SD Card/USB/Aux. Vjen bashk me fishin Aux. 
Transporti FALAS brenda Tirane. Oferta vetëm për pakë ditë
#MundesiTransportiKudo
🔥Sasi e limituar
📁 Cmimi: 890 Leke InDirect @smart_shop__ @smart_shop__
📁 Numri i Celularit: Tel Viber & WhatsApp: 0684670863
📁 Vendodhja: Tirane

⬇️ 📁 Shitet: MP3 makine me Bluetooth Model G7. Ishte 2000 lekë,vjene me super cmim, vetëm për 890 Leke. Me lirë se kudo tjetër. Lidhet me Blututh/SD Card/USB/Aux. Vjen bashk me fishin Aux. Transporti FALAS brenda Tirane. Oferta vetëm për pakë ditë #MundesiTransportiKudo 🔥Sasi e limituar 📁 Cmimi: 890 Leke InDirect @smart_shop__ @smart_shop__ 📁 Numri i Celularit: Tel Viber & WhatsApp: 0684670863 📁 Vendodhja: Tirane - 25 days ago

140 Likes
3 Comments
0
load more posts
2019 - © Deskgram. All rights reserved.