#dashuria

32,255 posts

© Late?
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
#dashuri #dashuriaime❤️ #dashuria #theniedashurie_al #thenjeteshpirtit #thenie #tedua❤️ #theniemotivuese #thenietemencura #tedua #thenietemenqura #tëdua #thenieteshpirtit #teduashum #thenje_me_vler_ #zemer #zemër #shprehjetemencura #shprehje #shprehjeshqip #shprehjemotivuese #shprehjefilozofike #melankoli #mendime #vetmia

© Late? , , , , , , , , , , , , , , , , , , , #dashuri #dashuriaime ❤️ #dashuria #theniedashurie_al #thenjeteshpirtit #thenie #tedua ❤️ #theniemotivuese #thenietemencura #tedua #thenietemenqura #tëdua #thenieteshpirtit #teduashum #thenje_me_vler_ #zemer #zemër #shprehjetemencura #shprehje #shprehjeshqip #shprehjemotivuese #shprehjefilozofike #melankoli #mendime #vetmia - 42 minutes ago

52 Likes
0 Comments
0
Koken lart me kembe ne toke 🌟🌟❤❤
...
For more follow this page 👉 @roli_g_blog 👈
...
#roligblog #lovepoetrybyroli #poezidashuriebyroli #thenie #thenietemenqura #thenjeteshpirtit #thenjejete #thenje_me_vler_ #vipworldgirlboy #argetohuofficial #lovepoetry #love #loveyou #poezi #kleabushi  #rashelkolaneci #dhuratadora #artaelezaj #elvanagjata #enca  #fakte #faktedashnie_ #dashuri #dashuria #dashund #thenje #thenjeteshpirtit #thenjedashurie #dashuriaime #dedication

Koken lart me kembe ne toke 🌟🌟❤❤ ... For more follow this page 👉 @roli_g_blog 👈 ... #roligblog #lovepoetrybyroli #poezidashuriebyroli #thenie #thenietemenqura #thenjeteshpirtit #thenjejete #thenje_me_vler_ #vipworldgirlboy #argetohuofficial #lovepoetry #love #loveyou #poezi #kleabushi #rashelkolaneci #dhuratadora #artaelezaj #elvanagjata #enca #fakte #faktedashnie_ #dashuri #dashuria #dashund #thenje #thenjeteshpirtit #thenjedashurie #dashuriaime #dedication - 52 minutes ago

18 Likes
0 Comments
0
Zoti të shperbleft hoxh Halil Kastrati dhe të gjith bamirsit♥️.
•••••••••••••••••••••••••••
Follow -> @IslamShqip_
•••••••••••••••••••••••••••
TAG 👇.
#dashuria #turkey #kosov #shkupi #kumanova #kosova #albania #tetova #gostivar #prizren #peja #klin #rugova #rahovec #shkup #kercova #struga  #dibra #dibra #elbasan  #shqiptar #presheva #prishtina #nena #respekt #dashuri #albania #shqiperia #siria #tetove #kosovo #shqiperi

Zoti të shperbleft hoxh Halil Kastrati dhe të gjith bamirsit♥️. ••••••••••••••••••••••••••• Follow -> @IslamShqip_ ••••••••••••••••••••••••••• TAG 👇. #dashuria #turkey #kosov #shkupi #kumanova #kosova #albania #tetova #gostivar #prizren #peja #klin #rugova #rahovec #shkup #kercova #struga #dibra #dibra #elbasan #shqiptar #presheva #prishtina #nena #respekt #dashuri #albania #shqiperia #siria #tetove #kosovo #shqiperi - 1 hour ago

205 Likes
3 Comments
0
Dergojani dikujt 🙈
Follow @hearttwrites_ 💙💙 •

#shqip #shprehjeshqip #shprehje #thenieshqip #couple #couples #couplegoals #instagram #instabeauty #love #infinity #zemra #zemer #dashuri #dashuria #explore #thenie #dashuri #shpirt

Dergojani dikujt 🙈 Follow @hearttwrites_ 💙💙 • #shqip #shprehjeshqip #shprehje #thenieshqip #couple #couples #couplegoals #instagram #instabeauty #love #infinity #zemra #zemer #dashuri #dashuria #explore #thenie #dashuri #shpirt - 1 hour ago

30 Likes
0 Comments
0
Follow @flori_blog per me shum vidio te bukura... 💓😇
- Tagg dike qe do i thoje " I love you" ❤😍🙈
#Pjesa 22
-Aww! Vertet?!
Sa e lumtur qe jam.
Faleminderit Zoteri.
Hmm dua te them Xhejms.
-Asgje te lutem!
Me e pakta qe mund te bej.
Hyne brenda.
Sapo Xheyda pa Xhonatanin iu afrua menjehere ta perqafonte.
Nuk iu besonte syve qe ishte ai.
Ai njeriu mrekullueshem qe e kishte shpetuar...
Cfare mendoni se i ka ndodhur Xheydes?
Si e njohu ajo Xhonatanin?
Cfare i lidh ata bashke? -Oh Zot. Xhoni,ti qenke vertet!
Nuk mund ta besoj dot.
Sa mire qe te takova.
Sa mire qe do ndajme shtepine bashke.
I tha ajo pas perqafimit qe i dha.
Dhe Maria me Xhejmsin po shihnin te habitur.
-Xheyda,bukuroshe. U gezova shume qe qenke ti.
Mendova mos do jete ndonje budallacke,saqe as nuk doja t'iu takoja.
-Hahah,majmun!
Do e shohesh budallacken tani ti mire.
Kam per te ta nxire jeten.
I tha ajo ne vesh...
Xheyda po ecte ne rruge e perhumbur dhe nje makine po afrohej prane saj.
Nje djale qe iu gjend aty prane e terhoqi me te shpejte dhe e largoi qe aty. -Vajze,ku e ke mendjen?
Per pak mund te vdisje dhe as qe po e shikoje makinen qe po te afrohej.
Me trembe!
-Oh me fal! 
Por...por une nuk e kam mendjen askund tani.
Do ishte me mire te me shtypte.
Nejse,mirupafshim
-Mirupafshim,vajze e cuditshme.-tha ai.
Dhe u largua qe aty...
#vazhdon

Follow @flori_blog per me shum vidio te bukura... 💓😇 - Tagg dike qe do i thoje " I love you" ❤😍🙈 #Pjesa 22 -Aww! Vertet?! Sa e lumtur qe jam. Faleminderit Zoteri. Hmm dua te them Xhejms. -Asgje te lutem! Me e pakta qe mund te bej. Hyne brenda. Sapo Xheyda pa Xhonatanin iu afrua menjehere ta perqafonte. Nuk iu besonte syve qe ishte ai. Ai njeriu mrekullueshem qe e kishte shpetuar... Cfare mendoni se i ka ndodhur Xheydes? Si e njohu ajo Xhonatanin? Cfare i lidh ata bashke? -Oh Zot. Xhoni,ti qenke vertet! Nuk mund ta besoj dot. Sa mire qe te takova. Sa mire qe do ndajme shtepine bashke. I tha ajo pas perqafimit qe i dha. Dhe Maria me Xhejmsin po shihnin te habitur. -Xheyda,bukuroshe. U gezova shume qe qenke ti. Mendova mos do jete ndonje budallacke,saqe as nuk doja t'iu takoja. -Hahah,majmun! Do e shohesh budallacken tani ti mire. Kam per te ta nxire jeten. I tha ajo ne vesh... Xheyda po ecte ne rruge e perhumbur dhe nje makine po afrohej prane saj. Nje djale qe iu gjend aty prane e terhoqi me te shpejte dhe e largoi qe aty. -Vajze,ku e ke mendjen? Per pak mund te vdisje dhe as qe po e shikoje makinen qe po te afrohej. Me trembe! -Oh me fal! Por...por une nuk e kam mendjen askund tani. Do ishte me mire te me shtypte. Nejse,mirupafshim -Mirupafshim,vajze e cuditshme.-tha ai. Dhe u largua qe aty... #vazhdon - 2 hours ago

259 Likes
1 Comments
0
💔
•
•
#tedua #tedua❤️ #dashuri #dashuria #dashuriasmjafton #dashuribardhezi #love #loveyou #loveislove #tvb #boy #albanskenderaj #enca #noizy #tayna #luanavjollca #olsibylyku #mckresha #humor #humorshqip #videos #videoshqip #cmendina #cmendinadublim

💔 • • #tedua #tedua ❤️ #dashuri #dashuria #dashuriasmjafton #dashuribardhezi #love #loveyou #loveislove #tvb #boy #albanskenderaj #enca #noizy #tayna #luanavjollca #olsibylyku #mckresha #humor #humorshqip #videos #videoshqip #cmendina #cmendinadublim - 2 hours ago

35 Likes
0 Comments
0
Po du t gjej nje gom qe t fshij t kalumen tone❤️💔
-
-
-
-
-
_
Follow:@fiksimi_i_nje_djali per me shum video lyric
-
-
#lovepuppies #loveher #loveu #lovemykids#lovelovelove #kissingbooth #kissed #kisstheradio#dashuri #dashuri_e_pa_harruar_ #dashuria #dashuripafund #dashuritemia💎💎💕💕 #puthje💏💏💏👅👅👅👅#Æ #love #kiss #lover #lovequotes #loved #lovepuppies #loveher #loveu #lovemykids#lovelovelove #kissingbooth #kissed #kisstheradio#dashuri #dashuri_e_pa_harruar_ #dashuria #2 #dashuritemia💎💎💕💕 #puthje💏💏💏👅👅👅👅"

Po du t gjej nje gom qe t fshij t kalumen tone❤️💔 - - - - - _ Follow:@fiksimi_i_nje_djali per me shum video lyric - - #lovepuppies #loveher #loveu #lovemykids #lovelovelove #kissingbooth #kissed #kisstheradio #dashuri #dashuri_e_pa_harruar_ #dashuria #dashuripafund #dashuritemia 💎💎💕💕 #puthje 💏💏💏👅👅👅👅 #love #kiss #lover #lovequotes #loved #lovepuppies #loveher #loveu #lovemykids #lovelovelove #kissingbooth #kissed #kisstheradio #dashuri #dashuri_e_pa_harruar_ #dashuria #2 #dashuritemia 💎💎💕💕 #puthje 💏💏💏👅👅👅👅" - 2 hours ago

90 Likes
6 Comments
0
Te dua pra te dua ❤
#siyahbeyazaşk #siyahbeyazask #siyahbeyazaskdizi #ferhat #asli #ferhataslan #ferhatasli #ferhatasliaslan #asliferhat #asliferhataslan #ask #askim #seviyorum #dashuria #canem #azcen #elimibirakma #erkencikus #dashuri #dashuribardhezi #dashuribardhezitvklan #dashuribardhezi_tvklan #turkeyseries #serialeturke #serialeturke #serialeturkeshqip #serialeturke__ #serialet_1turke #serialeturkey

Te dua pra te dua ❤ #siyahbeyazaşk #siyahbeyazask #siyahbeyazaskdizi #ferhat #asli #ferhataslan #ferhatasli #ferhatasliaslan #asliferhat #asliferhataslan #ask #askim #seviyorum #dashuria #canem #azcen #elimibirakma #erkencikus #dashuri #dashuribardhezi #dashuribardhezitvklan #dashuribardhezi_tvklan #turkeyseries #serialeturke #serialeturke #serialeturkeshqip #serialeturke__ #serialet_1turke #serialeturkey - 3 hours ago

77 Likes
0 Comments
0
🥀🥀🥀💔
⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️
follow per me shum @dashurija.e.par 
#dashurijaepar
"
"
"
"
#shqipe #butrint #thenie #kida #bebyg #eraistrefi #elvanagjata #albania #kosovo #kosova #shqipe #shqiptar #dhuratadora #dafinazeqiri #luanavjollca #bebestar #samanta #xhaka #xhensilamyrtezaj #mozzik #mozzikfans #prizren #gjiko #gjakova #peje #gjilan  #rina #buta
#s4mm #dashuria

🥀🥀🥀💔 ⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️ follow per me shum @dashurija.e.par #dashurijaepar " " " " #shqipe #butrint #thenie #kida #bebyg #eraistrefi #elvanagjata #albania #kosovo #kosova #shqipe #shqiptar #dhuratadora #dafinazeqiri #luanavjollca #bebestar #samanta #xhaka #xhensilamyrtezaj #mozzik #mozzikfans #prizren #gjiko #gjakova #peje #gjilan #rina #buta #s4mm #dashuria - 3 hours ago

473 Likes
3 Comments
0
Tag dike me shkronjen T dhe B ♥️♥️
.
.
.
.
.
Follow @shkrimet._tona
.
.
.
.
.
#shkrimet_tona #tirana #shqipria #kosova prishtina #gjakova #lolgood #peja  #shkupi #amazing #noizy #otr #babastars #ledrivula #kidator #skopje #luanator #mood  #kida #dashnia #dashuri_e_pa_harruar_ #ndjenjat #filmaturk_ #dashnia #dashuria #fakte #dashuriaime❤️ #videovajtuese  #muzik #muzikturke #butrint

Tag dike me shkronjen T dhe B ♥️♥️ . . . . . Follow @shkrimet._tona . . . . . #shkrimet_tona #tirana #shqipria #kosova prishtina #gjakova #lolgood #peja   #shkupi #amazing #noizy #otr #babastars #ledrivula #kidator #skopje #luanator #mood   #kida #dashnia #dashuri_e_pa_harruar_ #ndjenjat #filmaturk_ #dashnia #dashuria #fakte #dashuriaime ❤️ #videovajtuese   #muzik #muzikturke #butrint - 4 hours ago

319 Likes
14 Comments
0
Gjithmonë do të të kem ty forcën e shpirtit babi!
Ajo që ndjej për ty nuk do mund të përshkruhet kurrë me fjalë.
Sepse fjalët janë kaq të vakta para shpirtit tënd!
Ndjej diçka që nuk e di as vetë se si t'ia përshkruaj vetes!
Krenari mbase!
Adhurim ndoshta!
Liri!
Ti, mundesh të më falësh çdo ndjesi unike që Zoti krijoi për njerëzit.
Ti, je frymëzimi im, dita ime, forca ime.
Të adhuroj, drita e syve të mi!
.
.
.
.
.
#dashuri #dashuria #thenje #thenjeteshpirtit
#thenjeperjetenn_#thenje_me_vler_ #thenjedashurie
#thenje_tendryshme #thenjejete #thenie
#thenietemenqura #theniedashurie_al
#theniemevlere #shkrime #shprehje
#shprehjefilozofike #shprehjetemencura #tedua
#tědua #tedua_ty #quotesdaily #melankolik
#melankolia

Gjithmonë do të të kem ty forcën e shpirtit babi! Ajo që ndjej për ty nuk do mund të përshkruhet kurrë me fjalë. Sepse fjalët janë kaq të vakta para shpirtit tënd! Ndjej diçka që nuk e di as vetë se si t'ia përshkruaj vetes! Krenari mbase! Adhurim ndoshta! Liri! Ti, mundesh të më falësh çdo ndjesi unike që Zoti krijoi për njerëzit. Ti, je frymëzimi im, dita ime, forca ime. Të adhuroj, drita e syve të mi! . . . . . #dashuri #dashuria #thenje #thenjeteshpirtit #thenjeperjetenn_ #thenje_me_vler_ #thenjedashurie #thenje_tendryshme #thenjejete #thenie #thenietemenqura #theniedashurie_al #theniemevlere #shkrime #shprehje #shprehjefilozofike #shprehjetemencura #tedua #tědua #tedua_ty #quotesdaily #melankolik #melankolia - 5 hours ago

174 Likes
7 Comments
0
😍😍😍❤
-
-
-
@tayna -
-
-
-
Follow : @seriiozishtt per super thenje 😍
-
-
#lovepuppies #loveher #loveu #lovemykids#lovelovelove #kissingbooth #kissed #kisstheradio#dashuri #dashuri_e_pa_harruar_ #dashuria #dashuripafund #dashuritemia💎💎💕💕 #puthje💏💏💏👅👅👅👅#Æ #love #kiss #lover #lovequotes #loved #lovepuppies #loveher #loveu #lovemykids#lovelovelove #kissingbooth #kissed #kisstheradio#dashuri #dashuri_e_pa_harruar_ #dashuria #2 #dashuritemia💎💎💕💕 #puthje💏💏💏👅👅👅👅

😍😍😍❤ - - - @tayna - - - - Follow : @seriiozishtt per super thenje 😍 - - #lovepuppies #loveher #loveu #lovemykids #lovelovelove #kissingbooth #kissed #kisstheradio #dashuri #dashuri_e_pa_harruar_ #dashuria #dashuripafund #dashuritemia 💎💎💕💕 #puthje 💏💏💏👅👅👅👅 #love #kiss #lover #lovequotes #loved #lovepuppies #loveher #loveu #lovemykids #lovelovelove #kissingbooth #kissed #kisstheradio #dashuri #dashuri_e_pa_harruar_ #dashuria #2 #dashuritemia 💎💎💕💕 #puthje 💏💏💏👅👅👅👅 - 5 hours ago

8 Likes
0 Comments
0
😍❤
@ledrivula -
-
-
-
Follow : @anny.blog per super thenje 😍
-
-
#lovepuppies #loveher #loveu #lovemykids#lovelovelove #kissingbooth #kissed #kisstheradio#dashuri #dashuri_e_pa_harruar_ #dashuria #dashuripafund #dashuritemia💎💎💕💕 #puthje💏💏💏👅👅👅👅#Æ #love #kiss #lover #lovequotes #loved #lovepuppies #loveher #loveu #lovemykids#lovelovelove #kissingbooth #kissed #kisstheradio#dashuri #dashuri_e_pa_harruar_ #dashuria #2 #dashuritemia💎💎💕💕 #puthje💏💏💏👅👅👅👅

😍❤ @ledrivula - - - - Follow : @anny.blog per super thenje 😍 - - #lovepuppies #loveher #loveu #lovemykids #lovelovelove #kissingbooth #kissed #kisstheradio #dashuri #dashuri_e_pa_harruar_ #dashuria #dashuripafund #dashuritemia 💎💎💕💕 #puthje 💏💏💏👅👅👅👅 #love #kiss #lover #lovequotes #loved #lovepuppies #loveher #loveu #lovemykids #lovelovelove #kissingbooth #kissed #kisstheradio #dashuri #dashuri_e_pa_harruar_ #dashuria #2 #dashuritemia 💎💎💕💕 #puthje 💏💏💏👅👅👅👅 - 6 hours ago

603 Likes
1 Comments
0
🥀🥀🥀💔
⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️
follow per me shum @dashurija.e.par 
#dashurijaepar
"
"
"
"
#shqipe #butrint #thenie #kida #bebyg #eraistrefi #elvanagjata #albania #kosovo #kosova #shqipe #shqiptar #dhuratadora #dafinazeqiri #luanavjollca #bebestar #samanta #xhaka #xhensilamyrtezaj #mozzik #mozzikfans #prizren #gjiko #gjakova #peje #gjilan  #rina #buta
#s4mm #dashuria

🥀🥀🥀💔 ⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️ follow per me shum @dashurija.e.par #dashurijaepar " " " " #shqipe #butrint #thenie #kida #bebyg #eraistrefi #elvanagjata #albania #kosovo #kosova #shqipe #shqiptar #dhuratadora #dafinazeqiri #luanavjollca #bebestar #samanta #xhaka #xhensilamyrtezaj #mozzik #mozzikfans #prizren #gjiko #gjakova #peje #gjilan #rina #buta #s4mm #dashuria - 6 hours ago

448 Likes
0 Comments
0
#dashuria ime 💙

#dashuria ime 💙 - 6 hours ago

12 Likes
0 Comments
0
#shqipetare #shqiperiaime #dashuriaime #thenjeteshpirtit #filozofia #filozofi #shkruajshqip #letersi #zemraime  #gjuhashqipe #dashuria #lexo #tirana  #tiranacity #shpirtiim #shpirti #thenje #thenjedashurie #photo #sorriso #sensuale #sensuality

#shqipetare #shqiperiaime #dashuriaime #thenjeteshpirtit #filozofia #filozofi #shkruajshqip #letersi #zemraime #gjuhashqipe #dashuria #lexo #tirana #tiranacity #shpirtiim #shpirti #thenje #thenjedashurie #photo #sorriso #sensuale #sensuality - 7 hours ago

4 Likes
0 Comments
0
Një vajzë me aftësi fantastike flirtimi.🤣⁠⠀
⁠⠀
Mësoni se si të bëheni flirtues/e i/e mirë duke vizituar seksionin "Flirtimi" në faqen Probleme.me⁠⠀
Bëje share me miq 🤳⁠⠀
Bëje❤️ për më shumë postime të mira⁠⠀
-👥TAG mikun që ta sheh këtë postim💡⁠⠀
-✔️FOLLOW për më shumë⁠⠀
-🔔BËJE "TURN ON POST NOTIFICATION"⁠⁠⠀
⁠⠀
#problememe #dashuria #flirtimi #vajza

Një vajzë me aftësi fantastike flirtimi.🤣⁠⠀ ⁠⠀ Mësoni se si të bëheni flirtues/e i/e mirë duke vizituar seksionin "Flirtimi" në faqen Probleme.me⁠⠀ Bëje share me miq 🤳⁠⠀ Bëje❤️ për më shumë postime të mira⁠⠀ -👥TAG mikun që ta sheh këtë postim💡⁠⠀ -✔️FOLLOW për më shumë⁠⠀ -🔔BËJE "TURN ON POST NOTIFICATION"⁠⁠⠀ ⁠⠀ #problememe #dashuria #flirtimi #vajza - 7 hours ago

27 Likes
0 Comments
0
Follow @zemerushi.al .
.
.
#albania #thenie #thenietemenqura #shkrime #shkrimeshqip #dashuri #dashuria #motivim #tirana #vargje #theniedashurie_al #zemer #detikim #dhimbje #prishtine #shqiptar #shprehje #shprehjefilozofike #zemër

Follow @zemerushi.al . . . #albania #thenie #thenietemenqura #shkrime #shkrimeshqip #dashuri #dashuria #motivim #tirana #vargje #theniedashurie_al #zemer #detikim #dhimbje #prishtine #shqiptar #shprehje #shprehjefilozofike #zemër - 8 hours ago

73 Likes
0 Comments
0
Anvetura të reja të dy!
Emocione të reja të dy!
Nisemi....

Anvetura të reja të dy! Emocione të reja të dy! Nisemi.... - 8 hours ago

15 Likes
1 Comments
0
Kurrë nuk pendohem të të dua😻🖤💜 .
.
.
.
.
.
.
.
. ..#albanian #albania #couple #dualipa #dashuria #mozzik #noizy #albaniangirl #albanianboy #berat #tirana #Kosovo #pristina #vlore #zemer #zemra #tedua #albaniancouple #🇦🇱 #shqiptare #albania🇦🇱 #durres #shqip #butrintmeri #shqiperia #shqipe #beberexha #shqiptar #ledrivula

Kurrë nuk pendohem të të dua😻🖤💜 . . . . . . . . . ..#albanian #albania #couple #dualipa #dashuria #mozzik #noizy #albaniangirl #albanianboy #berat #tirana #Kosovo #pristina #vlore #zemer #zemra #tedua #albaniancouple #🇦🇱 #shqiptare #albania 🇦🇱 #durres #shqip #butrintmeri #shqiperia #shqipe #beberexha #shqiptar #ledrivula - 8 hours ago

199 Likes
0 Comments
0
load more posts
2019 - © Deskgram. All rights reserved.